Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artemisa

Është emri yt Artemisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arti Nama Meggi, Artemesio, Artemas, Ardinus, Artemisios, Ardiansyah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artemis, Artemisia, Artanis, Artemus, Artemizia
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Klevis
Emrat e motrave:Adele, Adela, Aurora
Facebook:

+/- 570 Artemisa's në Facebook. Pozicioni #51422
Kategoritë:
Komente nga ArtemisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artemisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artemisa? Voto për emrin tënd