Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artemus

Është emri yt Artemus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arti Nama Meggi, Artemesio, Artemas, Ardinus, Artemisios, Ardiansyah, Ardenis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artemisa, Artemis, Artemisia, Artanis, Artemizia
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 680 Artemus's në Facebook. Pozicioni #45370
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga ArtemusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artemus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artemus? Voto për emrin tënd