Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artemis

Është emri yt Artemis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Artemisios
Djem me tinguj të ngjashëm:Arti Nama Meggi, Artemesio, Artemas, Ardinus, Artemisios, Ardiansyah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artemisa, Artemisia, Artanis, Artemus, Artemizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7675 Artemis's në Facebook. Pozicioni #7267
Kategoritë:Emrat greke - Popullore grek emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga ArtemisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artemis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artemis? Voto për emrin tënd