Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artemisia

Është emri yt Artemisia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Artemisios
Djem me tinguj të ngjashëm:Arti Nama Meggi, Artemesio, Artemas, Ardinus, Artemisios, Ardiansyah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artemisa, Artemis, Artanis, Artemus, Artemizia
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Artemisia's në Facebook. Pozicioni #58780
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga ArtemisiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artemisia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artemisia? Voto për emrin tënd