Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore çek emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Abigail
2 Adela
3 Adéla
4 Adina
5 Adriana
6 Agata
7 Agáta
8 Alenashkëmb
9 Alexandra
10 Alice
11 Alina
12 Alžběta
13 Amálie
14 Amelie
15 Amy
16 Anastázie
17 Andrea
18 Aneta
19 Anežka
20 Angelika
21 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
22 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
23 Annie
24 Antonie
25 Apolena
26 Artemis
27 Bára
28 Barbara
29 Barbora
30 Beata
31 Bella
32 BerenikaFitore
33 Blanka
34 Bohdana
35 Božena
36 Caroline
37 Charlotte
38 DagmarPaqe
39 Dana
40 DanielaPerëndia është gjykatësi im
41 DarinaDhuratë
42 Deborah
43 Denisa
44 Diana
45 Dita
46 Dominika
47 Edita
48 Ela
49 Elen
50 Elena
51 Eleonora
52 Eliska
53 Eliška
54 ElizabethZoti është betuar
55 EllaZoti është betuar
56 Ellen
57 Ema
58 Emilie
59 Emily
60 Emma
61 Erika
62 Esternjë yll
63 Eva
64 GabrielaPerëndia është me ne
65 Gretamargaritar
66 Hana
67 HedvikaPërleshje
68 Helena
69 Ilona
70 Ingrid
71 Innapastër ose të pastër
72 IrenaPaqe
73 IsabelaZoti është betuar
74 Iva
75 Ivanadhuratë e Zotit
76 Ivanka
77 Iveta
78 Jana
79 Jarmila
80 Jaroslava
81 JenniferI frytshëm
82 Jessica
83 Jindra
84 Jindřiška
85 Jiřina
86 Jitka
87 JohanaPerëndia është me ne
88 Jolana
89 JosefinaMund të shtoni Z.
90 Julie
91 Jutta
92 Kamila
93 Karen
94 KarinI pastër
95 Karina
96 Karla
97 Karolina
98 Karolína
99 Kate
100 KaterinaI pastër
101 Kateřina
102 Katka
103 KatrinTë pastër dhe të pastër
104 Kiara
105 Kira
106 Klara
107 Klára
108 Klaudie
109 KristinaNdjekës
110 Kristyna
111 Kristýna
112 Lada
113 Ladislava
114 Laura
115 Lealuan
116 Lena
117 Lenka
118 Leona
119 Leontýna
120 Liana
121 Libuše
122 Liliana
123 Lily
124 Linda
125 LisaZoti është betuar
126 Lorin
127 Luciandriçim
128 Lucie
129 Lucka
130 Ludmila
131 Luisa
132 Magda
133 Magdaléna
134 Magdalena
135 MarcelaPak
136 Margitazbukurim
137 Mariame formë të hijshme të pastër
138 Mária
139 Marianame formë të hijshme të pastër
140 Marieme formë të hijshme të pastër
141 Marikaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
142 Marketa
143 Markétazbukurim
144 Marlen
145 Marta
146 Martina
147 Melanie
148 Mercedes
149 Mia
150 Michaela
151 MichalaKush është si Perëndia
152 Michelle
153 Milada
154 Milana
155 Milename formë të hijshme të pastër
156 Miloslava
157 Miluše
158 Miriam
159 Mirka
160 MiroslavaPaqe
161 Monika
162 Natali
163 Natalia
164 Natalie
165 Natálie
166 Nela
167 Nella
168 Nelly
169 Nicol
170 Nicola
171 Nicole
172 Nikita
173 Nikol
174 Nikola
175 Nikola¨
176 Nina
177 Noemii bukur
178 Olga
179 Pamela
180 Patricie
181 PavlaPak
182 PavlinaPak
183 Pavlína
184 Pazdy
185 Petrashkëmb
186 Rachel
187 Ráchel
188 Radana
189 Radka
190 Rebeka
191 Regina
192 Renáta
193 Renata
194 Ritame formë të hijshme të pastër
195 Romana
196 Rosetrëndafil
197 Rozálie
198 Sabina
199 Samanta
200 Samantha
201 Sandra
202 Sara
203 Sára
204 Sarah
205 Šárka
206 Silvia
207 Silvie
208 Simona
209 Sofie
210 Soňa
211 Sophia
212 Stanislava
213 Stella
214 Štěpánka
215 Svatava
216 Sylva
217 Sylvie
218 Tamara
219 Taťána
220 TatianaI panjohur
221 Teresa
222 Tereza
223 Terezie
224 Timea
225 TinaZoti është betuar
226 Václava
227 Valentina
228 Valentýna
229 Valerie
230 Vanda
231 Vanesa
232 Vanessa
233 Vendula
234 Věra
235 Vera
236 VeronikaFitore
237 Viktorie
238 Viola
239 Violetta
240 Vivien
241 Vladimíra
242 Vlasta
243 Yvona
244 Žaneta
245 Zaneta
246 Zdenka
247 Zdeňka
248 ZlataAr
249 Zora
250 ZuzanaZambak uji

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ