Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nella

Është emri yt Nella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nel
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 101 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 116 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 118 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7615 Nella's në Facebook. Pozicioni #7304
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga NellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nella? Voto për emrin tënd