Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noella

Është emri yt Noella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Noël
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola, Nelia
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5135 Noella's në Facebook. Pozicioni #10022
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga NoellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noella? Voto për emrin tënd