Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nola

Është emri yt Nola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nolan
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nelia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16700 Nola's në Facebook. Pozicioni #3934
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga NolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nola? Voto për emrin tënd