Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nela

Është emri yt Nela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola, Nelia
Vlerësimi:
4/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 92 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 126 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 127 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Aron
Emrat e motrave:Lejla, Graciela
Facebook:

+/- 5880 Nela's në Facebook. Pozicioni #8993
Kategoritë: - Top 100 çek emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga NelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nela? Voto për emrin tënd