Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aron

Është emri yt Aron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aäron
Djem me tinguj të ngjashëm:Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin, Armen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian
Vlerësimi:
4/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Pharmc473, Smithd368, Pharme851, Pharmg618, Pharmk582, Pharme580, Jo, Pharmd82, Pharmd283, Po, Ron, Ar, Roni
Emrat e vëllezërve:Fron, Qlirim, Anjel, Andi, Adem, Hysni
Emrat e motrave:Fabjana, Erisa, Leana, Nela, Aneta, Liberta, Tara, Daorsa, Rafaella, Valmire, Jo
Facebook:

+/- 37535 Aron's në Facebook. Pozicioni #2051
Kategoritë:emrat Unisex - Emrat Frëngjisht - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - emrat Boy filluar me A - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy
Komente nga Aron


Aron 2016-04-29
Aron profti i par hebre dhe vella i moisiut
Aron ( 3 vjeç) 2016-05-16
Dashta me ju pyet per emrin Aron a eshte emer musliman dhe si shenohet ky emer ne shqip sepse me pelqen tej mase ky emer edhe 1muaj me lind djali per at pata deshir me u sqaru a ban na muslimanet me ja vendos emrin .Aron.pres pergjegjeje nga ju faleminderit.
Aron ( 3 vjeç) 2016-05-25
A eshte emen musliman
Aron ( 6 vjeç) 2016-09-12
Jo
Aron ( 6 vjeç) 2016-09-12
Qfar dmth ka emri aron
Aron ( 3 vjeç) 2016-10-27
coumadin valtrex interaction efkeabadaakddeda
Aron ( 3 vjeç) 2016-10-28
Hello!
Aron ( 3 vjeç) 2016-10-29
Hello!
Aron ( 3 vjeç) 2016-10-31
Hello!
Aron ( 3 vjeç) 2016-11-01
Hello!
Aron ( 3 vjeç) 2016-11-03
Hello!
Aron ( 3 vjeç) 2016-11-04
Hello!
Aron ( 3 vjeç) 2016-11-05
Hello!
Aron ( 4 vjeç) 2017-01-10
ESHTE SHUM I BUKUR
Roni ( 25 vjeç) 2017-01-31
me falni qfar kuptimi ka emri Ron?
Aros 2017-03-27
Cfare kuprimi ka emri Aros
Aron ( 17 vjeç) 2017-12-15
fasghvr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aron? Voto për emrin tënd