Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ariane

Është emri yt Ariane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Armine, Arrian, Arna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 181 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 140 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 136 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 139 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 169 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 166 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22205 Ariane's në Facebook. Pozicioni #3128
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore francez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga ArianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ariane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ariane? Voto për emrin tënd