Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arman

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arman.
Është emri yt Arman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Armand
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arni, Armin, Armen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 47020 Arman's në Facebook. Pozicioni #1729
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga ArmanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arman? Voto për emrin tënd