Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arni.
Është emri yt Arni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai i cili sundon si një shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Armin, Armen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Arnush
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4500 Arni's në Facebook. Pozicioni #11072
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore letonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga ArniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arni? Voto për emrin tënd