Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ariana

Është emri yt Ariana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian, Arna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 342 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 233 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 232 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 229 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 308 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 308 vota
Pseudonime:Aktore, Princeshe, Ana
Emrat e vëllezërve:Aurel
Emrat e motrave:Anita, Aria
Facebook:

+/- 50625 Ariana's në Facebook. Pozicioni #1641
Kategoritë: - Emrat e Uellsit - Top 100 grek emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 polonisht emrat - Popullore grek emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga ArianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ariana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ariana? Voto për emrin tënd