Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arina.
Është emri yt Arina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arianna, Ariane, Armine, Arrian, Arna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 135 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 90 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 126 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 124 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Jetmira, Jetmire
Facebook:

+/- 7775 Arina's në Facebook. Pozicioni #7206
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga ArinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arina? Voto për emrin tënd