Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Auron

Është emri yt Auron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:har-on
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin, Armen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Roni, Ronki, Aurena, Oni, Alon, Aulon, Bebirono, Ronush
Emrat e vëllezërve:Erion
Emrat e motrave:Aurora, Sindi
Facebook:

+/- 755 Auron's në Facebook. Pozicioni #42073
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore suedez emrat boy - emrat Boy me më shumë vota
Komente nga Auron


Auron 2017-11-03
Shum I mir
Auron 2018-07-14
Do doja te njifem me kuptimin e emrit tim
Auron ( 1 vjeç) 2018-12-14
Doja te dija kuptimin e emrit?
Arnon 2019-06-05
qfar kuptim ka emri erion

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Auron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Auron? Voto për emrin tënd