Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arian

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arian.
Është emri yt Arian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin, Armen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo, Ari, Brewa, Ani, Lan
Emrat e vëllezërve:Skam, Blerand, Taulant, Lorik, Aurel
Emrat e motrave:Skam, Fazile, Dionis, Skam Moter, Eronita, Irvana, Arianita, Altona, Eliza
Facebook:

+/- 14870 Arian's në Facebook. Pozicioni #4310
Kategoritë: - Emrat e Uellsit - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - emrat Boy filluar me A - Popullore çek emrat boy - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy
Komente nga Arian


Arian ( 46 vjeç) 2016-05-13
Ne itali nuk e shqiptonin dot
Arian ( 12 vjeç) 2017-09-05
Jo ska
Konent
Arian ( 12 vjeç) 2017-09-05
Jo ska
Konent

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arian? Voto për emrin tënd