Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arberita

Është emri yt Arberita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ariberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ariebert
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Rita, Cikita, Lita
Emrat e vëllezërve:Albion, Albin, Ali, Ardit
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Arberita's në Facebook. Pozicioni #538963
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Arberita


Arberita ( 20 vjeç) 2019-06-30
eshte shume emer i mire por pak i veshtire emri im eshte shum i vjeter dhe nuk ka kuptim por stergjyshja ime ma ka vene
Arberita ( 23 vjeç) 2020-04-13
Interesant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arberita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arberita? Voto për emrin tënd