Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardit

Është emri yt Ardit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Diti, Ditke, Quki, Ardi, Aris, Siri, A, Egzona, Lale
Emrat e vëllezërve:Genci, Atdhe, Alfons, Alex, Knox, Entlant, Arta, Igli, Adhurim
Emrat e motrave:Aurora, Fjolla, Bertina, Anita, Anisa, Ada, Ardita, Rita, Klara, Hylja, Valeria, Elmedina, Lulieta, Eriona, Angeline, Armela, Elsa, Leonita, Amra, Mirjeta, Afrodita
Facebook:

+/- 3770 Ardit's në Facebook. Pozicioni #12756
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore grek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Ardit


Ardit ( 22 vjeç) 2015-12-16
Jam I gezuar qe kam kete emer
Ardit ( 30 vjeç) 2016-11-24
dua te di kuptimin e emrit
Ardit ( 16 vjeç) 2017-05-26
Jo
Ardit 2018-01-25
Absolute emer I bukur
Ardit ( 19 vjeç) 2018-12-19
Katastrof
Ardit ( 23 vjeç) 2019-01-17
jo
Ardit ( 16 vjeç) 2019-03-02
Emri im i pelqen shume nje vajze , ndoshta jam un ai qe i pelqej .Eshte e mire por nuk e dua

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardit? Voto për emrin tënd