Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bertina

Është emri yt Bertina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Berta
Djem me tinguj të ngjashëm:Barton, Bertin, Brayden, Burton, Breyton, Berton, Bertwin, Bryden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berdina, Brittany, Bertine, Britney, Britany, Bradana, Berdien, Brittnay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ardit
Emrat e motrave:Rubije, Stonila
Facebook:

+/- 1390 Bertina's në Facebook. Pozicioni #26922
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga BertinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bertina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bertina? Voto për emrin tënd