Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brayden

Është emri yt Brayden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Barton, Bertin, Burton, Breyton, Berton, Bertwin, Bryden, Braden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertina, Berdina, Brittany, Bertine, Britney, Britany, Bradana, Berdien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21875 Brayden's në Facebook. Pozicioni #3160
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore korean emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga BraydenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brayden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brayden? Voto për emrin tënd