Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bertwin

Është emri yt Bertwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Berthuwinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Barton, Bertin, Brayden, Burton, Breyton, Berton, Bryden, Braden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertina, Berdina, Brittany, Bertine, Britney, Britany, Bradana, Berdien
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Bertwin's në Facebook. Pozicioni #308619
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BertwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bertwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bertwin? Voto për emrin tënd