Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Britney

Është emri yt Britney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Barton, Bertin, Brayden, Burton, Breyton, Berton, Bertwin, Bryden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertina, Berdina, Brittany, Bertine, Britany, Bradana, Berdien, Brittnay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 159 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 118 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 117 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 116 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 141 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 143 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 74975 Britney's në Facebook. Pozicioni #1180
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga BritneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Britney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Britney? Voto për emrin tënd