Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brittany

Është emri yt Brittany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Barton, Bertin, Brayden, Burton, Breyton, Berton, Bertwin, Bryden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertina, Berdina, Bertine, Britney, Britany, Bradana, Berdien, Brittnay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 254 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 178 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 176 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 174 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 227 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 221 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 786100 Brittany's në Facebook. Pozicioni #119
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1990 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga BrittanyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brittany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brittany? Voto për emrin tënd