Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Britany

Është emri yt Britany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Barton, Bertin, Brayden, Burton, Breyton, Berton, Bertwin, Bryden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertina, Berdina, Brittany, Bertine, Britney, Bradana, Berdien, Brittnay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11130 Britany's në Facebook. Pozicioni #5432
Kategoritë:
Komente nga BritanyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Britany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Britany? Voto për emrin tënd