Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bertin

Është emri yt Bertin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bert
Djem me tinguj të ngjashëm:Barton, Brayden, Burton, Breyton, Berton, Bertwin, Bryden, Braden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertina, Berdina, Brittany, Bertine, Britney, Britany, Bradana, Berdien
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ardea
Facebook:

+/- 1065 Bertin's në Facebook. Pozicioni #32685
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga BertinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bertin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bertin? Voto për emrin tënd