Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bert

Është emri yt Bert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Variante:Baard, Bart, Barth, Barthinus, Bartinus, Benon, Bertel, Bertil, Bertin, Berto, Bertus, Berty, Bort
Djem me tinguj të ngjashëm:Bret, Brad, Bart, Berty, Burt, Brett, Brodie, Barrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berta, Brit, Barda, Brita, Bertha, Berti, Barretta, Birthe
Vlerësimi:
4/5
yje 94 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 83 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 64125 Bert's në Facebook. Pozicioni #1356
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga BertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bert? Voto për emrin tënd