Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brit

Është emri yt Brit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bridget
Djem me tinguj të ngjashëm:Bret, Bert, Brad, Bart, Berty, Burt, Brett, Brodie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berta, Barda, Brita, Bertha, Berti, Barretta, Birthe, Bharti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13890 Brit's në Facebook. Pozicioni #4552
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga BritPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brit? Voto për emrin tënd