Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bret

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bret.
Është emri yt Bret? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bert, Brad, Bart, Berty, Burt, Brett, Brodie, Barrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berta, Brit, Barda, Brita, Bertha, Berti, Barretta, Birthe
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57080 Bret's në Facebook. Pozicioni #1500
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1991 - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga BretPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bret? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bret? Voto për emrin tënd