Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Berat

Është emri yt Berat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bret, Bert, Brad, Bart, Berty, Burt, Brett, Brodie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berta, Brit, Barda, Brita, Bertha, Berti, Barretta, Birthe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Behram, Emir, Faik, Vedat
Emrat e motrave:Kujtesa, Blerina
Facebook:

+/- 3205 Berat's në Facebook. Pozicioni #14444
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore turk emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Berat


Berat ( 14 vjeç) 2016-08-01
Eshte Shume I MiRe Teper Nuk Kam Fjale

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berat? Voto për emrin tënd