Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faik

Është emri yt Faik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fico, Foka, Fayaz, Faas, Fos, Fox, Fiske, Fawzi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fawzia, Foke, Fayza, Faiza, Fizza, Fiza, Faiga, Feyza
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Faik, Lavdrim, Berat, Hatab
Emrat e motrave:Siara
Facebook:

+/- 1470 Faik's në Facebook. Pozicioni #25830
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Faik


Faik ( 13 vjeç) 2017-04-08
EMRI IME ESHTE E NGJAJSHME ME ERINEN ME FEMREN TEME

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faik? Voto për emrin tënd