Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faiza

Është emri yt Faiza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Faiz
Variante:Fayza
Djem me tinguj të ngjashëm:Fico, Foka, Fayaz, Faas, Faik, Fos, Fox, Fiske
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fawzia, Foke, Fayza, Fizza, Fiza, Faiga, Feyza, Fija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28465 Faiza's në Facebook. Pozicioni #2573
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga FaizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faiza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faiza? Voto për emrin tënd