Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Foke

Është emri yt Foke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Focco, Foeke, Fok, Fokel, Fokelien, Fokelina, Fokeline, Fokje, Fokke, Fokkedien, Fokkel, Fokkelien, Fokkelina, Fokko
Djem me tinguj të ngjashëm:Fico, Foka, Fayaz, Faas, Faik, Fos, Fox, Fiske
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fawzia, Fayza, Faiza, Fizza, Fiza, Faiga, Feyza, Fija
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Foke's në Facebook. Pozicioni #329815
Kategoritë:
Komente nga FokePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Foke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Foke? Voto për emrin tënd