Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Fawzia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Fawzia.
Është emri yt Fawzia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me fitore
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fico, Foka, Fayaz, Faas, Faik, Fos, Fox, Fiske
Vajza me tinguj të ngjashëm:Foke, Fayza, Faiza, Fizza, Fiza, Faiga, Feyza, Fija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1660 Fawzia's në Facebook. Pozicioni #23621
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga FawziaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fawzia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fawzia? Voto për emrin tënd