Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fox

Është emri yt Fox? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fico, Foka, Fayaz, Faas, Faik, Fos, Fiske, Fawzi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fawzia, Foke, Fayza, Faiza, Fizza, Fiza, Faiga, Feyza
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33290 Fox's në Facebook. Pozicioni #2244
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga FoxPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fox? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fox? Voto për emrin tënd