Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mal

Është emri yt Mal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Mila, Milla, Molly, Mela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Diona
Facebook:

+/- 15495 Mal's në Facebook. Pozicioni #4170
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga MalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mal? Voto për emrin tënd