Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Manual

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Manual.
Është emri yt Manual? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Imanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Millo, Manolo, Melle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Mila, Milla, Molly, Mela
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 685 Manual's në Facebook. Pozicioni #45026
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga ManualPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manual? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manual? Voto për emrin tënd