Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Malia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Malia.
Është emri yt Malia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Mali, Meli, Mila, Milla, Molly, Mela, Milia
Vlerësimi:
5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14995 Malia's në Facebook. Pozicioni #4281
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga MaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malia? Voto për emrin tënd