Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Manuel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Manuel.
Është emri yt Manuel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo, Melle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Mila, Milla, Molly, Mela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 170 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 129 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 128 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 128 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 161 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 162 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Dominik
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 201985 Manuel's në Facebook. Pozicioni #508
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat romantike - Emrat Spanjisht - Popullore fa emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga ManuelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manuel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manuel? Voto për emrin tënd