Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Manuela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Manuela.
Është emri yt Manuela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malia, Mali, Meli, Mila, Milla, Molly, Mela, Milia
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Ela, Jo, Manu
Emrat e vëllezërve:Betim, August, Drilon, Gjergj, Aleks
Emrat e motrave:Anita
Facebook:

+/- 29330 Manuela's në Facebook. Pozicioni #2505
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Manuela


Manuela 2016-07-24
Mu me pelqen emri im dhe jam e lumtur qe kam ket emer
Manuela ( 28 vjeç) 2017-10-01
Me pelqen shume domethenia e emrit tim
Anuela Qfare Kuptimi Ka ( 1 vjeç) 2018-03-23
Dmth e emrit anuela
Manuela Me Pelqen Shume Emri Im ( 14 vjeç) 2019-03-22
Me pelqen shummmmm teper

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manuela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manuela? Voto për emrin tënd