Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Milla

Është emri yt Milla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Camilla.
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Mila, Molly, Mela, Milia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 205 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 187 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 187 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 187 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 195 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 188 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6320 Milla's në Facebook. Pozicioni #8497
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga MillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milla? Voto për emrin tënd