Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mila

Është emri yt Mila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ludmila. Mila Kunis
Variante:Mily
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Milla, Molly, Mela, Milia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 310 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 175 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 174 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 172 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 264 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 263 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Blerta
Facebook:

+/- 47815 Mila's në Facebook. Pozicioni #1707
Kategoritë:Emrat hungareze - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mila? Voto për emrin tënd