Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blerta

Është emri yt Blerta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bleart, Ballard, Bollaard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Billyruth
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Beta, Erta, Blertushe, Beco, Bukuroshe, Bushja, Betty, Takaluke, Berta, Kryezeza, Bube, Blertë, Blertush
Emrat e vëllezërve:Atdhe, Liridon, Bleon, Rasim, Ardi, Edmond, Valmir, Fatmir, Blerand, Blend, Mikel, Soni, Abedin, Albion
Emrat e motrave:Rovena, Gresa, Diellza, Arta, Dhurata, Silva, Brunilda, Gentjana, Erza, Blerina, Liza, Fatjona, Brikena, Klara, Mila, Lauretta, Adelina
Facebook:

+/- 4350 Blerta's në Facebook. Pozicioni #11386
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Blerta


Blerta ( 23 vjeç) 2016-05-08
nuk me pelqen emri im
Blerta ( 32 vjeç) 2016-08-22
jo
Blerta ( 15 vjeç) 2017-06-30
Thjesht e adhuroj duke pasur shkak edhe jeta e jetoj...
Blerta ( 23 vjeç) 2018-12-13
Mua me pelqen emri im
Blerta ( 19 vjeç) 2019-10-11
Shum emri i mir, mua me pelqen emri Blerta sepse eshtë i bukur.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blerta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blerta? Voto për emrin tënd