Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brikena

Është emri yt Brikena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brycen, Brigam, Bryson, Brockman, Brigham, Brochan, Bercnan, Bearchan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bercienne, Bergenia, Brookanna, Burgine, Bersania, Burcin, Burgina, Bercem
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Biki,briki,breki,jena,brik, Kena, Briki, Bree
Emrat e vëllezërve:Flamur
Emrat e motrave:Blerta, Jurgena
Facebook:

+/- 855 Brikena's në Facebook. Pozicioni #38358
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat vajzë - Vështirë të shpallë emrat në anglisht - Emrat Girl me reagime pozitive jashtë vendit - Vështirë për të shpallë emrat vajzë në anglisht - Emrat vajzë që të merrni komente të çuditshme jash - Emrat që të merrni reagime të këqija jashtë vendit
Komente nga Brikena


Brikena ( 32 vjeç) 2018-08-23
Emer modern

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brikena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brikena? Voto për emrin tënd