Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brigham

Është emri yt Brigham? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brycen, Brigam, Brockman, Bryson, Brochan, Bercnan, Bearchan, Bergen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brikena, Bercienne, Bergenia, Brookanna, Burgine, Bersania, Burcin, Burgina
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1900 Brigham's në Facebook. Pozicioni #21344
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BrighamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brigham? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brigham? Voto për emrin tënd