Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bergen

Është emri yt Bergen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brycen, Brigam, Brockman, Bryson, Brigham, Brochan, Bercnan, Bearchan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brikena, Bercienne, Bergenia, Brookanna, Burgine, Bersania, Burcin, Burgina
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 855 Bergen's në Facebook. Pozicioni #38360
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BergenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bergen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bergen? Voto për emrin tënd