Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adi

Është emri yt Adi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ade
Djem me tinguj të ngjashëm:Aad, Addy, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya, Adeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adea, Adia, Ada, Aida, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 128 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 109 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 106 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Klajdi
Emrat e motrave:Emanuela, Bruna, Asja, Vilma
Facebook:

+/- 107510 Adi's në Facebook. Pozicioni #900
Kategoritë: - Emrat Hindu - Emrat e shkurtër - Popullore rumun emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore hebraik emrat vajzë
Komente nga AdiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adi? Voto për emrin tënd