Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adia.
Është emri yt Adia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adi, Aad, Addy, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adea, Ada, Aida, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi, Addie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Izabel
Facebook:

+/- 2635 Adia's në Facebook. Pozicioni #16772
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga AdiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adia? Voto për emrin tënd