Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Addy

Është emri yt Addy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Adi, Aad, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya, Adeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adea, Adia, Ada, Aida, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 70 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13865 Addy's në Facebook. Pozicioni #4556
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga AddyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Addy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Addy? Voto për emrin tënd