Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ada

Është emri yt Ada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Adi, Aad, Addy, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adea, Adia, Aida, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi, Addie
Vlerësimi:
4/5
yje 171 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 130 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 128 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 128 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 164 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 163 vota
Pseudonime:Ada, Adaaa
Emrat e vëllezërve:Dori, Ardit
Emrat e motrave:Nadia, Erisa, Era, Alanna
Facebook:

+/- 64340 Ada's në Facebook. Pozicioni #1352
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Top 100 fund emrat - Emrat me 3 shkronja - Top 100 norvegjez emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga AdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ada? Voto për emrin tënd